€ od 5300 do 6000 zł brutto/mc

Dam pracę w Niemczech w hotelu przy sprzątaniu pokoi od zaraz Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2014 01:23

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech w charakterze pokojówki. Zatrudnienie w Bawarii dla osób bez doświadczenia przy sprzątaniu pokoi hotelowych i terenów zielonych.

Stanowisko: personel sprzątający

Zarobki: w przeliczeniu od 5300 do 6000 zł brutto/mc

Lokalizacja: Bawaria

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie sprzątać pokoje gościnne wg standardów hotelowych.
  • Do zadań należeć będą również inne prace zlecone przez przełożonego np: dbanie o tereny zielone.

Oczekiwania:

  • obowiązkowość
  • duże zaangażowanie
  • optymizm i pozytywne nastawienie
  • znajomość języka wystarczy na poziomie podstawowym
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia- jednak nie jest to konieczne

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie, możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • dobre stawki godzinowe
  • zakwaterowanie możliwe-płatne. Koszt zamieszkania w jednoosobowym pokoju to 130 euro miesięcznie, w dwuosobowym to 221 euro za miesiąc.
  • wyżywienie to koszt 57 euro miesięcznie
  • dobre warunki pracy

Aplikacja:
prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres: rekrutacja@tibra.com.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/personel-sprzatajacy-2405592.html

ID ogłoszenia: 96853b9a36e59511

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech w hotelu przy sprzątaniu pokoi od zaraz Bawaria”

  1. w jakiej miejscowości jest ta praca?
    Pytam ponieważ poszukuję pracy a mieszkam w Niemczech niedaleko Dilingen – Bawaria