€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech w restauracji jako pomoc kuchenna-pokojówka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 24 lutego 2014 00:40

Zatrudnimy osobę do pomocy na kuchni, restauracji i przy sprzątaniu pokojów gościnnych. Aktualna oferta pracy w Niemczech jako pomoc w restauracji z Karlsruhe.

Stanowisko: Pomoc kuchenna- pokojówka

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce pracy: Karlsruhe

Zadania:

  • Osoba którą zatrudnimy będzie miała za zadanie dbać o czystość restauracji oraz pokoi gościnnych.
  • Do zadań należeć będzie sprzątanie restauracji oraz pilnowanie porządku w kuchni, pomoc przy przygotowaniu posiłków, zmywanie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny również za sprzątanie pokoi klientów.

Oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • zdolność do kooperacji
  • kultura osobista, dobre maniery
  • motywacja
  • dobra kondycja fizyczna

Oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę w samodzielnym pokoju z łazienką
  • ubezpieczenie
  • dobra płaca

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z Cv na adres:

  • nicole(at)dromader-praca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pokojowka-pomoc-kuchenna-id208449.html

ID ogłoszenia: 105530a2a4e38da4

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech w restauracji jako pomoc kuchenna-pokojówka”

  1. Mark12222 na 24 lutego 2014 @ 08:15

    hej Jestem zainteresowany mój nr 785766178

  2. Rudakosa87 na 5 marca 2014 @ 01:30

    Witam,jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu zapalniczek w Berlinie.Posiadam 4letnie doświadczenie w pracy na produkcji (również za granicą-w Holandii). Posiadam prawo jazdy kat. B. Znam język niemiecki w stopniu średniozaawansowanym.Jestem osobą dyspozycyjną, punktualną,rzetelną,komunikatywną, nie bojącą się wyzwań,ambitną. W ostatnim czasie pracowałam w firmie Raben,gdzie zajmowałam się składaniem,wysyłaniem paczek,zamówień realizowanych w programie RedPraie Trolley 02.Proszę o kontakt 505610125, saszka132@wp.pl