€ 10 euro brutto plus dieta

Dam pracę w Niemczech w Stuttgarcie na budowie malarz tapeciarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2014 00:29

Zatrudnimy pracownika z doświadczeniem przy malowaniu, tapetowaniu w firmie budowlanej ze Stuttgartu. Praca w Niemczech dla pracownika budowlanego w Stuttgarcie.

Stanowisko: Malarz/tapeciarz

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: stawka godzinowa to 10 euro brutto/h plus 2 euro netto diety za godzinę pracy

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie do zadań wykończeniowych.
  • Do zadań należeć będzie malowanie ścian i fasad, tapetowanie, szpachlowanie, gruntowanie oraz lakierowanie.
  • Mile widziane będą inne umiejętności- np kładzenie regipsów czy płytek- jednak nie jest to konieczne.

Oczekiwania:

  • posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • przynajmniej dwuletnie udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • obycie w technikach tapetowania- raufaza,
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy oraz własnego samochodu

Oferta:

  • zatrudnienie na czas nieokreślony- niemieckie warunki
  • dobre wynagrodzenie
  • praca na pełny etat- 40 h pracy w tygodniu plus możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie
  • prawo do płatnego urlopu
  • legalne zatrudnienie, ubezpieczenie składki i świadczenia
  • pomoc przy rekrutacji oraz dokumentach i organizacji wyjazdu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą ofertą pracy proszone są o przesłanie CV w języku polskim niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających wykształcenie, doświadczenie i kwalifikacje na adres: malarz@koncepcja.eu

Prosimy nie zapomnieć o dołączeniu klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

źródło:http://www.praca4u.net/tapeciarz-malarz-niemcy-id214724.html

ID ogłoszenia: 39053412742702d4