Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2400 € netto za zlecenie

Dam pracę w Niemczecj opiekunka osób starszych do Pana Klemensa, Trier

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Trier
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2016 05:01
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Dam pracę w Niemczecj opiekunka osób starszych do Pana Klemensa, Trier

Opis

Poszukiwana opiekunka osób starszych do Pana Klemensa w wieku 90 lat. Praca w Niemczech przy opiece na terenie miejscowości Kenn (okolice Trier). Senior cierpi na lekką demencję, ciężko mu się chodzi ponieważ ma wodę w kolanach.

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę w Kenn, okolice Trier, Niemcy

Poszukujemy opiekunki od 90letniego Pana, 165 cm wrostu 80kg. Podopieczny cierpi na lekką demencję, ciężko mu się chodzi ponieważ ma wodę w kolanach. Pan Klemens jest osobą niedosłyszącą, trzeba do niego głośno mówić. Obecnie porusza się przy balkoniku, z pomocą wchodzi po schodach. Podopieczny wychodzi na krótkie spacery, aby móc pospacerować z Panem Klemensem dłużej rodzina zamówiła wózek inwalidzki. Pan przyjmuje lekarstwa przez które 2 razy w nocy wstaje do łazienki- w obecnej chwili nie jest potrzebna pomoc opiekunki w nocy, aczkolwiek sporadycznie może się zdarzyć, że Pan Klemens poprosi o pomoc.

Do zadań opiekunki należy pomoc Panu Klemensowi w czynnościach dnia codziennego: ubieranie i rozbieranie się, pomoc w higienie osobistej oraz zajmowanie się gospodarstwem domowym: pranie, sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie. Ponadto opiekunka nadzoruje przyjmowanie przez podopiecznego lekarstw- obecnie są one przyjmowane po każdym posiłku. Podopieczny lubi przebywać na świeżym powietrzu- opiekunka zabiera Pana Klemensa na spacery. Dwa razy w tygodniu przychodzi opieka medyczna, która pomaga przy braniu prysznica.
Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym w malowniczo położonej miejscowości Kenn, w okolicach Trier, Nadrenia- Palatynat. Zamieszkuje on piętro, około 140 m2 z widokiem na miasteczko. Na parterze domu mieszka córka z partnerem aczkolwiek do obowiązków opiekunki należy zajmowanie się tylko Panem Klemensem (jeżeli chodzi o pranie, sprzątanie i zakupy- również tylko dla podopiecznego i opiekunki, zajmuje ona się tylko piętrem domu gdzie mieszka starszy Pan). W łazience zamontowano do pomocy podnośnik wannowy.

Dla opiekunki przygotowano duży pokój ze standardowym wyposażeniem oraz osobną łazienką. Na miejscu jest dostępny internet
Poszukujemy Pań po 30 roku życia z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego. Zlecenie od 01.08.2016 na dwa miesiące lub dłużej, 1100 EUR netto miesięcznie.
Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.
Tel: 886 421 768

     

ID ogłoszenia: 15357986e8de2419

ilość wszystkich wyświetleń: 180, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.