€ na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech 2017 zbiory szparagów Kirchwahlingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kirchwahlingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 marca 2017 01:41

Gospodarstwo z Kirchwahlingen zatrudni chętnych bez znajomości języka i doświadczenia do zbioru szparagów. Ogłoszenie fizycznej i sezonowej pracy w Niemczech z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: Kirchwahlingen, Niemcy
Zarobki: obowiązują stawki akordowe w wysokości 0,45 za kilogram

Obowiązki:

  • praca fizyczna na polu przy ręcznym zbiorze warzyw – szparagów
  • pracownik ma za zadanie również wstępnie oczyścić szapragi i zapakować je do skrzynek

Oczekiwania:

  • niewymagane doświadczenie czy znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość, również na warunki atmosferyczne

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane odpłatnie zamieszkanie
  • zatrudnienie sezonowe na rok 2017

Aplikacja:
Osoby zainteresowane podjęciem takiej pracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • biuro: 004951652914691
  • kontakt w języku polskim – telefon komórkowy: 004915751965539

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/zbiory-szparagi-niemcy-praca-sezonowa-2017-kirchwahlingen/

ID ogłoszenia: 4658ce60c6122f5