€ na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech 2020 przy zbiorach szparagów bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 grudnia 2018 05:14

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech na rok 2020 przy zbiorze szparagów. Oferta z gospodarstwa rolnego w Berlinie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Wynagrodzenie: na akord

Miejsce zatrudnienia: okolice Berlina, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc: b/d

Obowiązki:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym przy zbiorze szparagów

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • wiek w przedziale od 18 do 50
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej w Niemczech
  • bardzo dobra kondycja

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe w roku 2019
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pracę w sprawdzonej firmie
  • uczciwe wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, zapraszamy do przesyłania aplikacji mailowo, na adres:

postpl@domspargel.de

Kontakt możliwy w języku polskim.

źródło: http://praca-niemcy123.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorze-szparagow-k-berlina/

ID ogłoszenia: 4525c083c8838948

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Niemczech 2020 przy zbiorach szparagów bez języka Berlin”

  1. paulina.sandecka27102 na 4 stycznia 2019 @ 12:22

    Jestem zainteresowana praca,moge podjac od zaraz.Proszę o kontrakt pod nr tel733236317.Pozdrawiam Paulina Sandecka.