€ na akord + premie

Dam sezonową pracę w Niemczech 2020 przy zbiorze truskawek bez języka Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rövershagen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 listopada 2019 05:03

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczej na rok 2020 przy zbiorze truskawek na plantacji w Rövershagen. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Miejscowość: Rövershagen i inne lokalizacje w północnej części Niemiec

Wynagrodzenie: na akord + premie

Obowiązki:

  • praca fizyczna w gospodarstwie rolnym mającym doświadczenie w zatrudnianiu pracowników z Polski
  • dzień pracy rozpoczyna się o 4:00 transportem na pole do godziny 16.
  • praca wykonywana jest 7 dni w tygodniu

Oczekiwania:

  • brak nałogów – kategoryczny zakaz palenia (na całej plantacji rozłożona jest sucha słoma)
  • zabranie odpowiedniej odzieży oraz akcesoriów na pogodę zarówno deszczową jak i upalną – kapelusze przeciwsłoneczne, kremy z wysokim filtrem, kalosze, płaszcze przeciwdeszczowe (pracodawca zapewnia odzież przeciwdeszczową, którą należy zwrócić w stanie nienaruszonym)

Zapewniamy:

  • osoby które przepracują minimum 50 dni otrzymają premię w wysokości 15 euro dziennie, w sumie można otrzymać 750 euro
  • zakwaterowanie, pakiet śniadaniowy, ciepły obiad oraz inne usługi to koszt 15 euro dziennie
  • każdy pokój posiada własny aneks kuchenny z bieżącą wodą
  • dostęp do prali, świetlicy, toalet, natrysków, internetu po wifi
  • pomoc na miejscu przy formalnościach

Uwaga – pracodawca przykłada dużą uwagę do czystości w kempingach, osoby naruszające zasady będą wydalane z pracy. Każda nieuzasadniona nieobecność w pracy jest karana dopłatą do kempingu w wysokości 15 euro.

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 14 pod numerem:

  • 94 366-27-12

Można również zgłaszać się drogą elektroniczną, na adres: tadeuszpraca@vp.pl

źródło: www.karls.pl/praca-w-niemczech/praca-przy-zbiorze-truskawek.html

ID ogłoszenia: 7165dc83b596bed9