€ do uzgodnienia

Dam sezonową prace w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów 2022 Waldsee

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Waldsee
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2021 03:42

Sezonowa praca w Niemczech 2022 od zaraz i bez znajomości języka. Zatrudnienie z bezpłatnym zakwaterowaniem w Waldsee przy zbiorach szparagów na polu.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów szparagów

Miejsce zatrudnienia: Waldsee, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Termin: od kwietnia do połowy czerwca 2021

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy zbiorze szparagów na polu

Oczekiwania:

  • pracę w zespole
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • zgłoszenia wyłącznie od mężczyzn
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka będzie dodatkowym atutem aczkolwiek nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe od kwietnia do połowy czerwca 2021
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie bez znajomości języka

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 06236 – 409140

Adres:
Gänsehof Akermann
Schifferstadter Straße 106
67165 Waldsee

źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbior-szparagow-bez-jezyka-w-waldsee-2021/

ID ogłoszenia: 4286071800e5fbbc