€ na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów 2022 Dolna Saksonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niedersachsen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 grudnia 2021 01:30

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Niedersachsen od kwietnia 2022 dla osób bez znajomości języka i doświadczenia w gospodarstwie rolnym.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów

Lokalizacja: Dolna Saksonia, Niemcy

Wynagrodzenie: na akord

Rozpoczęcie zatrudnienia: od kwietnia 2022

Opis stanowiska pracy:

  • praca sezonowa o charakterze fizycznym przy zbiorze szparagów na polu
  • szparagi wycinane są manualne z użyciem specjalnego nożyka

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • dostępność w podanym terminie na 2 miesiące

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe przy zbiorze
  • umowę od kwietnia do czerwca 2022
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą sezonowej pracy w Niemczech, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • jobs@arkenberger-spargelhof.de

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorze-szparagow-bez-jezyka-od-kwietnia-2022-w-dolnej-saksonii/

ID ogłoszenia: 78561a605ecaba91