€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorze szparagów od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2020 04:29

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech 2020 przy zbiorze szparagów. Ogłoszenie z okolic Duisburga dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów

Miasto: okolice Duisburga, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Liczba wakatów: 4

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na plantacji przy zbiorze szparagów
  • jest to praca w wymuszonej pozycji, z nożem na świeżym powietrzu

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • czynne prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat
  • zadania wykonywane są w polskim zespole
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • zapewnione jest ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • pracodawca zapewnia zdalne dopełnianie spraw urzędowych
  • pomoc opiekuna polskojęzycznego na miejscu
  • atrakcyjną premię w wysokości 100 euro za polecenie pracownika

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.infopraca.pl/praca/zbior-szparagow-ap/duisburg-niemcy/14923496

ID ogłoszenia: 9125e92e8ce82e09