€ 9,35/h netto

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorze truskawek i szparagów 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 marca 2020 03:43

Propozycja zatrudnienia od kwietnia 2020 przy zbiorze truskawek i szparagów. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów truskawek oraz szparagów

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Wynagrodzenie: 9,35 euro netto na godzinę pracy

Umowa: od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy zbiorze owoców i warzyw polowych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w podanym terminie
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane prawo jazdy kat.B  – poszukiwani również pracownicy zaopatrzenia

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w cenie 14 euro/doba od osoby
  • umowa sezonowa
  • pracę od  kwietnia do końca sierpnia 2020

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 697494054 lub 16356542 06

źródło: www.olx.pl/oferta/zbior-truskawek-i-szparagow-niemcy-CID4-IDDpyoW.html

ID ogłoszenia: 2525e68cf9eef41b