€ 9,35 euro brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory śliwek od zaraz Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 października 2017 05:44

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy zbiorach jabłek, gruszek i śliwek. Zatrudnienie od zaraz w sadzie z Wolfsburga. Zakwaterowanie zorganizowane jest na cały okres zatrudnienia bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Wolfsburg, Niemcy

Start: od zaraz

Wakaty: 15

Umowa: na okres 6 tygodni

Zarobki: 9,35 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca przy zbiorze owoców twardych, takich jak jabłka, śliwki oraz gruszki
  • układanie zbioru w skrzynkach
  • porządkowanie sadu po pracy

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość, odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania własnym samochodem
  • możliwość zabrania ze sobą dobrej jakości odzież przeciwdeszczową
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie
  • pracę na 6 tygodni od zaraz
  • zatrudnienie dla par i grup
  • ubezpieczenie i pomoc medyczną w razie konieczności
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • wodę do picia
  • wsparcie przy zorganizowaniu transportu do Niemiec

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „Zbiory śliwek, Wolfsburg 10/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 4059d1203386b12

4 komentarze na “Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory śliwek od zaraz Wolfsburg”

  1. Witam jestem zainteresowany z kolega pracowalismy w sadzie przy jabułkach w polsce prosimy o kontakt 518-162-576 Daniel 695-195-839 Damian

  2. Witamy, para (27 i 33 lat) chętna do podjęcia pracy przy zbiorach, posiadamy własny transport. Tel. kontaktowy 669738442

  3. poszukuję pracy sezonowej od zaraz .Proszę o kontakt 690034536

  4. Byłbym zainteresowany z kolegą jesteśmy własnym samochodem w Niemczech proszę o telefon 663200375