€ na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech dla kobiet zbiory truskawek od zaraz 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leverkusen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 5-6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 maja 2015 22:08

Plantacja z okolic Leverkusen poszukuje kobiet do sezonowej pracy w Niemczech 2015 przy zbiorach truskawek na polu. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do zbioru owoców miękkich

Miejsce pracy: okolice Leverkusen, Niemcy

Program wyjazdów:

  • data: 15 maj – 3 kobiety
  • data: 25 maj – 2 kobiety

Termin: od zaraz!

Liczba wakatów: 5

Zarobki: stawki akordowe w wysokości 0,57 euro za zebrany kilogram

Czas trwania umowy: ok. 5 do 6 tygodni

Obowiązki:
Praca polowa związana z ręcznym zbiorem owoców miękkich – truskawek.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w wyznaczonym terminie
  • obowiązkowość
  • pracowitość
  • brak problemów ze zdrowiem
  • duża motywacja
  • dyspozycyjność do wyjazdu na ok 5 do 6 tygodni

Oferujemy:

  • pracę sezonową dla kobiet
  • zapewnione zamieszkanie płatne 4,46 euro dziennie
  • wyjazd na ponad miesiąc

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą proszone są o kontakt.

Adres: praca@pol-web.de

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-truskawek-id284393.html

ID ogłoszenia: 624555358e26b05f

2 Odpowiedzi na “Dam sezonową pracę w Niemczech dla kobiet zbiory truskawek od zaraz 2015”

  1. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. karolo004 na 19 maja 2015 @ 10:42

    Witam,
    mam 21 lat i jestem zinteresowana ta oferta pracy. Spełniam wymagania oraz mam doświadczenie w zbiorach warzyw i owoców. Proszę o kontakt.
    mail: k.maslanka.k00@gmail.com
    telefon: 531 929 765