€ 65 euro/tydzień plus opłacony kurs językowy

Dam sezonową pracę w Niemczech dla opiekunki dziecięcej/au pair w Pulheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pulheim
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 02:44

Rodzina z Pulheim poszukuje kandydatek na stanowisko opiekunka dziecięca w charakterze au pair. Niemcy praca sezonowa dla kobiet od września na ok 6 do 12 miesięcy.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Termin: od września 2014 na ok 6 do 12 mcy

Zarobki: kieszonkowe w wysokości 65 euro tygodniowo

Miejsce pracy: Pulheim

Obowiązki:

  • Specyfika tej pracy polega na mieszkaniu u rodziny przyjmującej i opiece nad dziećmi oraz pomocy w obowiązkach domowych.
  • W domu jest dwójka małych dzieci w wieku 2 i 5 lat.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym
  • gotowość do nauki i pomocy w domu
  • wiek pomiędzy 18 a 29 lat
  • doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • możliwość podjęcia pracy od września na ok 6 do 12 miesięcy
  • obowiązkowo osoba aplikująca musi przestrzegać 3 kryteriów: być niezamężną, bezdzietną oraz niepalącą

Oferujemy:

  • opłacony kurs języka niemieckiego ( koszt takiego kursu to 600 euro/rok
  • zapewniony bezpłatnie oddzielny pokój oraz pełne wyżywienie
  • bilet na komunikację miejską
  • zapewniony 4 tygodniowy płatny urlop (w skali roku)
  • ubezpieczenie
  • zorganizowany bezpłatny przejazd z Polski do Niemiec

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację przez stronę prowork

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22i0a6/

ID ogłoszenia: 97653f0dceea0b0b