€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech od maja 2016 przy zbiorze warzyw

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Senftenberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 02:57

Szukamy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach pomidorów i ogórków szklarniowych. Oferta z Senftenberg od maja 2016 dla osób bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Senftenberg, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: II połowa maja 2016

Zakres obowiązków:

  • pielęgnowanie i zbiór warzyw
  • sortowanie i pakowanie do skrzynek
  • prace porządkowe
  • zadania wykonywane będą w szklarni z pomidorami i ogórkami

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w szklarni
  • mile widziane osoby mogące przyjechać swoim własnym autem
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dobra kondycja
  • zręczność, zwinność, elastyczność
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana ale wyłącznie na potrzeby własne

Zapewniamy:

  • opieka polskiego koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na czas określony

Aplikacja:
Pary spełniające podane przez nas wymogi oraz zainteresowane przedstawioną ofertą prosimy o wspólne przesłanie aplikacji najlepiej w języku niemieckim lub ewentualnie angielskim na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu proszę zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny: zo/de/005/16

Red-Dot Arbeitsvermittlung
Fischerfeldstraße 8-0
60311 Frankfurt am Main

Red-Dot@worker.com

ID ogłoszenia: 69056d31727b5be2

5 Odpowiedzi na “Dam sezonową pracę w Niemczech od maja 2016 przy zbiorze warzyw”

  1. Witam. Wraz z dwójką znajomych jesteśmy zainteresowani waszą ofertą . Spełniamy wasze wymogi co do pracy , od ponad 7miu lat pracowaliśmy w szklarni w Niemczech.Posiadamy auto. Proszę o kontakt kamila73-73@wp.pl

  2. ArtekSo1996 na 1 marca 2016 @ 07:20

    Wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani ta pracs lub inna od kwietnia tel 732929826

  3. Marcin.Szewczyk na 7 marca 2016 @ 10:09

    Dzień dobry.
    Mam na imię Marcin lat 38.
    Jestem zainteresowany podjęciem tej pracy nawet od zaraz.
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Mam również ukończony podstawowy kurs języka niemieckiego (1A) oraz podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jestem osobą pracowitą punktualną , bez nałogów i nie palącą.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl

  4. Koralgol19 na 12 marca 2016 @ 11:54

    Mam na imie karol i mam 22 lata jestem zainteresowany tą pracą jestem pracowity punkualny sumienny i wykonuje dobrze powierzone mi zadania proszę o kontakt 609318483

  5. kris221170 na 12 marca 2016 @ 11:58

    jestem zainteresowany mam 46 lat proszę o kontakt mój mail kris1970@onet.pl