€ 8,84/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz bez języka przy zbiorach szparagów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2018 04:30

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2018 przy zbiorze i sortowaniu szparagów. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego. Mile widziane będzie doświadczenie przy zbiorach warzyw polowych.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru warzyw

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: 8,84 euro brutto na godzinę pracy

Termin: praca od kwietnia do końca czerwca 2018

Opis zadań:

  • praca dla kobiet i mężczyzn
  • panowie będą odpowiedzialni za pracę na polu przy wycinaniu szparagów
  • obowiązkiem pań będzie częściowo praca na polu ale również na hali przy sortowaniu szparagów
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy o takim charakterze
  • zaangażowanie, wytrzymałość
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia przy zbiorze szparagów
  • możliwość pracy w każdych warunkach pogodowych
  • bezwzględnie pracownik musi mieć własne ubranie robocze (n. deszczowiec), odpowiednie obuwie – gumowce, kremy z filtrami, nakrycie głowy, własne środki czystości, sztućce i naczynia a także na początek trochę euro

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w cenie 3-7 euro w zależności od miejsca
  • uczciwe zarobki – pod warunkiem wypracowywania limitów
  • dodatki w postaci premii dla najsumienniejszych pracowników
  • zaliczka raz na tydzień do pobrania w wysokości 10-100 euro
  • około 48 godzin pracy na tydzień
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z podaniem – imienia, nazwiska, numeru i adresu na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem w nagłówku: „Szparagi Niemcy”

Kontakt za pośrednictwem SMS – pod numerem: 782 745 508

Telefonicznie: 13 446 32 95

źródło: http://pracownicy.bispolhr.com/pl/oferty_pracy/1/zbiory_szparagow_kwiecien_2018

ID ogłoszenia: 8145ad3aeb96b4a6