€ 9,35/h

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach jabłek bez języka 2020 Kindelbrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kindelbrück
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 października 2020 02:48

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek. Od zaraz zatrudnienie w państwowej firmie z Kindelbrück bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Kindelbrück, Niemcy

Pensja: na akord, oparte na stawce 9,35 euro brutto na godzinę plus dodatek za pracę w niedziele i święta 25%

Opis stanowiska pracy:

  • sezonowa praca fizyczna przy zbiorze jabłek w firmie państwowej

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe do podjęcia od zaraz
  • po przepracowaniu 30 dni, 2 dni urlopu
  • dobre wynagrodzenie akordowe
  • pracę na pełny etat

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • Maciek: 604524093

Na wiadomości SMS nie odpisuję!

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-niemcy-od-zaraz-zbior-jablek-CID4-IDGIJMX.html

ID ogłoszenia: 2515f8c0816c44bc