€ 9,50 brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory jeżyn i malin w szklarni Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 października 2017 04:07

Aktualna od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców – malin i jeżyn. Zatrudnienie w szklarni z okolic Poczdamu dla osób bez języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru malin i jeżyn

Miejscowość: okolice Poczdamu, Niemcy

Wysokość zarobków: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz na ok 2 miesiące

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca szklarniowa przy zbiorach malin i jeżyn
  • dbanie o porządek
  • delikatny, ręczny zbiór owoców, tak aby ich nie uszkodzić

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz na 2 miesiące
  • zręczność manualna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • elastyczność godzinowa
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie 2 miesięcznej umowy
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w cenie około 150 euro miesięcznie od osoby
  • możliwość zorganizowania zamieszkania na miejscu
  • pracę sezonową od zaraz
  • duża liczba godzin pracy

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:
„Zbiory malin i jeżyn – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 87559f5b9fdd4be4

3 komentarze na “Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory jeżyn i malin w szklarni Poczdam”

  1. witam jestem zainteresowany praca bardzo mi zalezy prosze o kontakt 518162576

  2. Witam ! Jestem zainteresowany proszę o kontakt 887371043

  3. enjoyenjoy na 1 listopada 2017 @ 21:00

    Witam,
    jestem zainteresowana Państwa ofertą.
    Gwarantuję dwie chętne osoby do pracy, gotowe zacząć od zaraz.
    Bardzo nam zależy.
    Proszę o kontakt: areyouhappy1647@gmail.com
    Pozdrawiam