€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory szparagów bez języka Duisburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 czerwca 2020 04:16

Od zaraz zatrudnimy chętnych również bez znajomości języka do zbiorów szparagów w Duisburgu. Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy – do zbiorów szparagów

Miejsce zatrudnienia: okolice Duisburga, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Opis stanowiska pracy:

  • praca na zewnątrz w pozycji wymuszonej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbiór szparagów na polu

Oczekiwania:

  • wysoka kondycja fizyczna
  • czynne prawo jazdy kat.B i własne auto – dla osób aplikujących w grupach
  • doświadczenie przy zbiorze szparagów

Zapewniamy:

  • pracę sezonową w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy na czas określony
  • polski zespół
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • za polecenie pracownika jednorazowa premia w wysokości 100 euro
  • ubezpieczenie pracownika i jego rodziny
  • elektroniczne załatwienie spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń elektronicznie, za pośrednictwem źródła.

Krótki link: http://bit.do/szparagi-duisburg

źródło: www.infopraca.pl/praca/zbior-szparagow-z-doswiadczeniem-jk/niemcyokolice-duisburga/14990392

ID ogłoszenia: 7235ee68a3432a84