€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów wakacje 2019 Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 05:35

Oferujemy możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech na wakacje 2019 przy zbiorach szparagów, malin lub truskawek. Zatrudnienie w Bawarii bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na hali, polegająca na sortowaniu szparagów a także owoców
  • do zadań należeć będzie zbiór truskawek oraz malin
  • panie proponowane są do pracy przy truskawkach i malinach, natomiast panowie do szparagów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane osoby opłacające ZUS i KRUS, emeryci lub ci, który są na utrzymaniu partnera
  • dyspozycyjność na wakacje

Zapewniamy

  • zatrudnienie na okres wakacyjny
  • pracę również dla uczniów i studentów

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy po więcej szczegółów do kontaktu telefonicznego pod numerem:

  • 0049 17155 11250 lub 0049 9423 9 433564.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-sezonowa-w-niemczech-hala-zbiory-CID4-IDyg00e.html

ID ogłoszenia: 525c48c43189611