€ 7,40 euro brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek 2015 od kwietnia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: pół roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:58

Gospodarstwo rolne z Paderborn poszukuje pracowników fizycznych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Oferta od kwietnia do czerwca 2015 dla mężczyzn.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do zbioru owoców miękkich

Lokalizacja: Niemcy, Paderborn

Wynagrodzenie: 7:40 euro netto za godzinę pracy

Termin: praca od 20 kwietnia do 10 czerwca 2015

Oferta skierowana do mężczyzn

Zadania:

  • Zadania fizyczne na gospodarstwie rolnym w którym uprawia się truskawki.
  • Pracownik będzie zostanie przydzielony do sadzenia truskawek w tunelach, zbiory dojrzałych owoców oraz wszelkie zadania z tym powiązane.

Oczekujemy

  • pracodawca wymaga doświadczenia w pracach rolniczych
  • zaletą będą aplikacje od osób ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego oraz kandydaci ze statusem studenta
  • motywacja do podjęcia prac fizycznych
  • obowiązkowość, sumienność, pracowitość
  • brak problemów ze zdrowiem
  • brak nałogów utrudniających wykonywanie prac

Oferujemy:

  • 40 godzinny tydzień pracy
  • pracodawca zapewnia lokum na plantacji w kontenerach mieszkalnych, pracownicy mają dostęp do łazienki, pralki, WC, oraz aneksu kuchennego łącznie z naczyniami, kuchenką, lodówką i sztućcami, koszt dzienny to 5 euro za dobę
  • pracownicy samodzielnie muszą zorganizować sobie wyżywienie, odpowiednią odzież, obuwie i śpiwór lub pościel

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem: SADZENIE I ZBIORY TRUSKAWEK

źródło:

ID ogłoszenia: 975550f1dce5f5d9

2 komentarze na “Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek 2015 od kwietnia”

  1. praca100 na 23 marca 2015 @ 17:29

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. krisso19 na 30 marca 2015 @ 16:43

    Witam jestem zainteresowany ofertą, jestem osoba sumienna, uczciwa i pracowita, mam 28 lat i nie boje sie ciężkiej pracy fizycznej, posiadam doświadczenie w ogrodnictwie, prosze o kontakt pod nr tel. 881758645 lub email. krisso19@wp.pl dziękuję