€ na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek bez języka 2018 Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 maja 2018 06:08

Aktualnie poszukujemy osób do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców miękkich – truskawek gruntowych. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca oferuje odpłatnie zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Lokalizacja: Niemcy – okolice Stuttgartu

Zarobki: na akord 0,60 euro za kilogram zebranych owoców

Obowiązki:

  • praca przy ręcznych zbiorze truskawek gruntowych

Oczekiwania:

  • dostępność na cały sezon
  • wysoka sprawność fizyczna i gotowość do wykonywania pracy fizycznej
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy zbiorze
  • możliwość zabrania rzeczy do spania, odpowiedniej odzieży do pracy w równiej pogodzie plus obuwie z metalowym noskiem, rzeczy przeciwdeszczowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • pracę 6 dni w tygodniu w wymiarze średnio 50 godzin
  • zamieszkanie w cenie 7 euro dziennie od osoby w 4 osobowych kontenerach
  • opcja pobierania zaliczek w wysokości 100 euro raz na tydzień
  • pensje wypłacane raz na miesiąc do ręki

Aplikacja:
Zainteresowanych, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem TRUSKAWKI

źródło: http://pracownicy.bispolhr.com/pl/oferty_pracy/26/zbior_truskawek_gruntowych_koniec_maja

ID ogłoszenia: 3345aef05e335b64