€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorze truskawek, szparagów 2019 Waldsee

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Waldsee
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 01:38

Oferujemy od zaraz sezonową pracę w Niemczech na 2 miesiące przy zbiorach truskawek i szparagów. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka i doświadczenia w gospodarstwie z  Waldsee.

Stanowisko: Pracownik sezonowy w rolnictwie

Miejsce zatrudnienia: Waldsee, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Umowa: na okres 2 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca polegać będzie na zbiorze owoców – truskawek lub warzyw – szparagów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na okres 2 miesięcy
  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn
  • wiek od 25 do 40 lat
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy przy zbiorze lub w rolnictwie
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę w polskojęzycznym zespole
  • na miejscu zorganizowane odpłatnie zakwaterowanie
  • zatrudnienie na 2 miesiące

Jak aplikować?
Zainteresowanych ofertą powyższą prosimy o wysyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną.

adres kontaktowy: monika1804@gmail.com

źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/zbior-szparag-i-truskawek-sezonowa-praca-w-niemczech-2019-waldsee/

ID ogłoszenia: 6255cb10fa127135