€ 9,50/h brutto + zakwaterowanie

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorze winogron od zaraz Walldorf 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Walldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 września 2018 05:46

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech 2018 na plantacji przy zbiorach winogron. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Walldorf z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Walldorf, Niemcy

Pensja: 9,50 na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Obowiązki:

  • pracownik zajmuje się zbiorem winogron – ścinaniem kiści i pakowaniem do skrzynek
  • porządkowanie plantacji po zakończeniu zbiorów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiednia odzież oraz buty nieprzemakalne
  • dobre zdrowie
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na plantacji
  • bardo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • pracodawca zapewnia przejazdy busem do najbliższych supermarketów
  • zaliczki możliwe są do pobierania już po pierwszym tygodniu

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do października. Na miejscu są już pracownicy z Polski.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres email z tytułem maila w postaci:

„zbiory winogron od zaraz Walldorf – imię i nazwisko”

UWAGA: CV ani List Motywacyjny nie jest wymagany wystarczy napisać kilka słów o sobie w treści wiadomości.

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München
email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 9825ba7d3f495d4d

2 komentarze na “Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorze winogron od zaraz Walldorf 2018”

  1. Dzień dobry! Proszę mi napisać jak długo trwa praca?

  2. marcin.dzierzega na 30 września 2018 @ 09:20

    mozna prosic o kontakt na marcin.dzierzega@o2.pl bo przychodza meile zwrotne nie da sie do was napisac meila

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.