€ 9-10 euro/h netto

Dam sezonową pracę w Niemczech w leśnictwie pilarz bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: minimum 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 listopada 2015 03:23

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz na minimum 2 miesiące bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w leśnictwie z Hannoveru dla pilarza przy ścinaniu i transporcie drzew.

Stanowisko: Pilarz – pracownik leśny

Liczba wakatów: 2

Miasto: Hannover, Niemcy

Wynagrodzenie: 9-10 euro netto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zadania:

  • praca w branży leśniczej przy wszystkich zadaniach związanych z pozyskiwaniem drewna, tak jak – przygotowywanie do ścięcia czy podkrzesywanie
  • pracownik będzie zajmował się cięciem drzewa z użyciem piły mechanicznej
  • obowiązkiem będzie załadunek oraz przetransportowanie drewna
  • osoba zatrudniona odpowiada za obsługę maszyn takich jak piły mechaniczne, przyczepy leśne czy traktor

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra kondycja i sprawność fizyczna
  • posiadanie uprawnień na obsługę piły mechanicznej
  • czynne prawo jazdy kat.T – u jednej osoby
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dobra znajomość języka niemieckiego – również od jednej osoby w grupie

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • praca na pełny etat
  • wysokie zarobki w wysokości od 9 do 10 euro netto na godzinę pracy
  • zapewnione ok. 200 godzin miesięcznie
  • odzież robocza
  • zatrudnienie od zaraz przez przynajmniej 2 miesiące
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy pod adresem: patrycja@forwork.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-lesny-pilarz-niemcy-hanower-3051707.html

ID ogłoszenia: 7865636723dd92f9

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Niemczech w leśnictwie pilarz bez znajomości języka”

  1. Witam.aktualna jest oferta pracy w lesie?jestem chetny do podjecia pracy w lesnictwie mam 10l praktyki scinka ,przezynka,okrzesywanie,prawo jazdy kat B.bralem rowniez udzial w zawodach drwali.jestem ambitny solidny sprawny fizycznie bdb mam 31l jest nas dwoch tata posiada prawo jazdy kat T 30l praktyki rownierz startowal w zawodach.518873022 lub dobrymodel@interia.pl pzdr

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.