€ 8,50 euro brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech zbiory malin i borówki dla par i grup Wurzen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wurzen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 lipca 2016 01:12

Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech dla par i grup przy zbiorach malin i borówki amerykańskiej. Zatrudnienie na plantacji z Wurzen bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru

Miejsce zatrudnienia: Wurzen, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • ręczny zbiór owoców delikatnych – malin oraz borówki amerykańskiej

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • energiczność, żwawość
  • autodyscyplina
  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • samodzielność
  • możliwość pracy do 10 godzin na dzień

Oferujemy:

  • pracę 6 dni w tygodniu po 8 godzin, dla chętnych po 10
  • dwa razy na tydzień organizujemy przejazdy do supermarketów
  • w cenie 3 euro za dobę pracownik ma zapewnione zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych na plantacji
  • za 2,50 euro dziennie pracownik może wykupić sobie obiad
  • ubezpieczenie i pomoc medyczną

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach borówki i malin, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-wurzen-dla-par-i-grup-zbiory-malin-i-borowki-amerykanskiej/

ID ogłoszenia: 35057861bc5c3b23