€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech zbiory truskawek Lüdinghausen 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lüdinghausen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 02:45

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Lüdinghausen na sezon 2016. Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach truskawek od kwietnia 2016 do października.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Czas trwania umowy: kwiecień – październik 2016

Miejsce zatrudnienia: Lüdinghausen, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Liczba wakatów: 50

Obowiązki:

  • Praca na plantacji przy zbiorze truskawek. Zadania wykonywane będą bez względu na pogodę. Konieczne będzie przesortowanie wstępne owoców.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • pracowitość, wydajność, zaangażowanie
  • możliwość zabrania odpowiedniej odzieży i obuwia

Zapewniamy:

  • zorganizowane odpłatne miejsce zamieszkania w cenie 4 euro/doba, do dyspozycji pracowników jest pokój w mieszkaniu lub domu z pościelą oraz dostępem do łazienki, pokoju dziennego i aneksu kuchennego
  • możliwość skorzystania z opcji płatnych obiadów w cenie 3,60 euro za dzień
  • pracę dla par i grup

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: m.wiedenluebbert@boecker-forstmannshof.de

źródło: pracasezonowa-w-niemczech.pl

ID ogłoszenia: 9195658bd2e2b69b