€ na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech zbiory warzyw Cappeln od kwietnia 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cappeln
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2015 01:50

Gospodarstwo z Cappeln zatrudni pracowników do zbioru warzyw od kwietnia 2016. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Miejsce: Cappeln, Niemcy

Czas trwania umowy: 2 miesiące

Wynagrodzenie: na akord – zgodne z niemieckim układem zbiorowym

Start: praca możliwa do podjęcia od kwietnia do listopada 2016

Obowiązki:

  • prace fizyczne polegające na zbiorach warzyw na polu lub w szklarni
  • osoba zatrudniona wykonuje zadania fizyczne związane ze zbiorem, pakowaniem i przenoszeniem skrzynek

Oczekiwania:

  • brak problemów z samodzielnym zorganizowaniem sobie wyżywienia
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • umiejętność sprawnego zorganizowania czasu pracy
  • wytrzymałość na warunki pracy
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • dobre warunki mieszkaniowe zapewnione na miejscu
  • pracę na 2 miesiące
  • zatrudnienie sezonowe

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość należy wysłać na podany poniżej adres:
pl@maehlmann-gemuesebau.de

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2016-zbiory-warzyw-bez-jezyka-od-kwietnia-w-cappeln/

ID ogłoszenia: 117565f89a13e1b1