€ 1000-1600

Dam tymczasową pracę w Niemczech bez języka przy segregacji palet, Stelle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stelle
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: umowa o prace
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 października 2017 02:43

Agencja zatrudnienia proponuje legalną, fizyczną pracę w Niemczech przy segregacji palet drewnianych. Zatrudnienie bez znajomości języka w rejonie Stelle.

Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.
Agencja zatrudnienia Helvetia Enterprise Sp. z o. o. (nr cert. 7901) obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsca pracy:
• Niemcy, Stelle

Zakres obowiązków:
• segregacja palet pod względem jakościowym na 3 kategorie,
• układanie słupków z palet,
• obsługa wózka widłowego do sztaplowania palet,
• dbanie o porządek w miejscu pracy;

Wymagania:
• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym(jeśli nie masz, oferujemy kurs),
• dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna,
• prawo jazdy kat.B + własny samochód na czas wyjazdu;

Oferujemy:
• Legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• zarobki 1000-1600 euro netto miesięcznie,
• dodatki za nadgodziny + 25%, święta +100%,
• stały dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskojęzycznego koordynatora,
• możliwość wieloletniej współpracy.

Kontakt:
• E-Mail: m.kuczak@personnel-international.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 7901

ID ogłoszenia: 58359d626bf195c1