€ 12,5€/godzina

Dekarz – Niemcy praca na budowie w Nufringen – dopłacamy do mieszkania i samochodu!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nufringen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 marca 2018 00:38

Dla sprawdzonego pracodawcy z Nufringen poszukujemy dekarzy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na budowie przy kryciu dachów blachą, dachówką, montażu rynien, izolacji etc.

Dla naszego Partnera, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Dekarz
Wyjedź z Euro-Kontaktem na Europejskich warunkach! Działamy od kilkunastu lat na rynku krajowym i zagranicznym, zawsze jako pierwsze stawiamy dobro pracownika.

Zakres obowiązków
– pokrywanie dachu blachą, dachówką,
– robienie izolacji,
– montaż rynien dachowych.

Wymagamy:
– doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
– komunikatywnej znajomość języka niemieckiego,
– aktywnego prawa jazdy kat. B
– gotowości na wyjazd własnym samochodem.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
– prywatne ubezpieczenie,
– zakwaterowanie,
– długotrwałą współpracę,
– możliwość pracy w nadgodzinach,
– możliwość regularnych zjazdów do Polski,
– wsparcie opiekuna,
– zwrot kosztów dojazdy z zakwaterowania na budowę i z powrotem.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu:

733-215-070
e-mail: a.surminska@euro-kontakt.eu

Nabór prowadzony jest przez licencjonowaną agencję pośrednictwa pracy Euro-kontakt wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 12458.

ID ogłoszenia: 5785a96c0066b099

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Euro-kontakt
  • Zarejestrowany od: 7 lutego 2018

Inne przedmioty dodane przez Euro-kontakt

Ostatnie przedmioty dodane przez Euro-kontakt »