€ atrakcyjne

Dekarz – Niemcy praca od zaraz w budownictwie bez języka, Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Do końca roku z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 września 2019 02:56

Także bez znajomości języka oferta  pracy w Niemczech na budowie w rejonie Dortmundu dla doświadczonych dekarzy. Zatrudnienie przy m.in. wykonywaniu konstrukcji drewnianej dachu.

Zakres obowiązków:
– wykonywanie konstrukcji drewnianej (więźba dachowa, papa dachowa),
– szalowanie/ deskowanie dachów, przykrycie dachów, wtswianie okien dachowych, naprawa dachów
– stworzenie szkieletu/ stelażu budowlanego, izolacje

Wymagania:
– brak lęku wysokości, praca na wysokościach,
– doświdczenie na stanowisku dekarza,
– mile widziany własny samochód na wyjazd

Oferujemy:
– atrkacyjne wynagrodzenie,
– bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
– możliwość długotrwałej wspołpracy,
– opiekę polskiego koordynatora na czas trwania projektu

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV na adres: monika.borkowska@polskihr.eu w tytule: Dekarz lub zadzwoń 735 933 896

ID ogłoszenia: 6245d6e201cbd57e