€ 10-13 euro/h

Dekarz praca Niemcy w budownictwie z zakwaterowaniem bezpłatnym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 października 2014 01:12

Ogłoszenie dla dekarzy poszukujących pracy w Niemczech w budownictwie.  Oferta z zakwaterowaniem na terenie całego kraju przy montażu pokryć dachowych, montażu rynien, wykończeniach etc.

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o. poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów
w Niemczech osób na stanowisko:

Dekarz

Zakres obowiązków:
– prace na zewnątrz budynków mieszkalnych , przemysłowych
– montaż i wymiana pokryć dachowych
– montaż rynien, innych wykończeń
-znajomość różnych rodzajów dachów
– inne typowe prace dekarskie

Oferujemy:
-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie + diety
-zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
-możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
-znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym (wymóg konieczny!)
– prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
– wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
– doświadczenie na ww. stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.
E-Mail: rekrutacja@personalauspolen.eu
www.personalauspolen.eu

tel. 71724235/ 790707557
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 753542c47c7a06c3

2 komentarze na “Dekarz praca Niemcy w budownictwie z zakwaterowaniem bezpłatnym”

  1. Szymon Janosz na 25 listopada 2014 @ 19:16

    witam jestem zainteresowany praca pracowałem w firmie ktora zajmowala sie stawianiem hal z płyt warstwowych , pokrywalem fachy papą i robiłem rownież docielenia dachow wełną i montowałem obrobki blacharskie

  2. Jestem bardzo chetny do pracy dyspozyciny sprawny fizycznic bez nalogow
    prawo jazdy kat.B
    Tel.:
    PL. +48 532 148 397
    UA. +38 099 77 11 472

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: sempre
  • Zarejestrowany od: 30 września 2014

Inne przedmioty dodane przez sempre

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez sempre »