€ początkowo 8,5 Euro/h, później 10,5 Euro/h

Dla kobiet bez języka praca Niemcy przy prowadzeniu domu oraz jako pomoc biurowa w Bitburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bitburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na dłuższy okres czasu
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 marca 2016 01:58

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla kobiet w okolicy Bitburga na stanowisku pomocy domowej i pomocy biurowej. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego przy prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Opis stanowiska pracy:
Zatrudnimy osobę do prowadzenia domu/ gospodarstwa biznesowego i biura.

Praca w Niemczech, koło Bitburg / Nadrenia – Palatynat /

Szukamy osoby na umowę o pracę na pełny etat. Znajomość języka: nie jest wymagana. Mile widziane prawo jazdy.

Zapewniamy pomoc przy zakwaterowaniu przez okres próbny. Praca nie dla alergików-koty!

W domu nie ma dzieci.

Zakres obowiązków:
pranie,
prasowanie,
sprzątanie
zakupy,
sporadycznie gotowanie
pomoc przy pielęgnacji ogrodu,
pomoc przy organizacji przyjęć biznesowych i
przy spotkaniach biznesowych

ID ogłoszenia: 44256d41e389d6ff

7 komentarzy na “Dla kobiet bez języka praca Niemcy przy prowadzeniu domu oraz jako pomoc biurowa w Bitburg”

  1. ewa.kobieta na 7 marca 2016 @ 07:50

    Witam,

    Jestem osobą 49-letnią, odpowiedzialną, dokładną i komunikatywną. Umiem sprzątać, oraz zajmować się roślinnością w ogrodzie, lubię zwierzęta. Język niemiecki znam podstawowy, oraz posiadam prawo jazdy – bez auta. Nie mam żadnych alergii, ani uczuleń, mimo wieku jestem zdrowa, nie biorę żadnych lekarstw. Nie mam męża, a dzieci dorosłe. Bardzo chętnie podejmę się tej pracy.

    Barbara Książek
    tel. kom. 728222250
    tel. stacjonarny 049 77 4442611
    Polska
    Brzeg 49-306

  2. Szanowni Państwo,
    w związku z poszukiwaniem przez Państwa osoby do prowadzenia domu, zgłaszam swoja kandydaturę.

    Z poważaniem
    Wróbel Aleksandra

  3. Witam,

    Jestem zainteresowana pracą jako pomoc biurowa i w prowadzeniu domu.
    Pracowałam już pół roku w Niemczech na stanowisku pokojówki więc doświadczenie w takich pracach posiadam. Myślę, że spełniam wszystkie oczekiwania.
    W razie kontaktu mój nr. tel: 734 151 375

    Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania o pracę
    Pozdrawiam
    Aneta Ślazyk

  4. kobieta pl na 10 marca 2016 @ 09:34

    Witam serdecznie.

    Nazywam się Danuta , mam 24 lata . Pochodzę spod Zakopanego . Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy jako pomoc domowa.
    Codzienne czynności takie jak pranie, sprzątanie, gotowanie nie są mi obce. Lubię też zajmować się kwiatami . Do zwierząt nie mam żadnych zastrzeżeń, ponieważ je uwielbiam -szczególnie psy i koty. Posiadam czynne prawo jazdy kat.B.
    Jeśli jesteście Państwo zainteresowani moją kandydaturą , bardzo proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny .

    dan20usia@op.pl
    tel.888-850-703

    Mam nadzieję – do usłyszenia .

    Pozdrawiam Danuta.

  5. malgorzata58 na 12 marca 2016 @ 13:04

    Szanowni Panstwo,

    Jestem zainteresowana praca, jaka Panstwo oferuja. Mam doswiadczenie przy sprzataniu oraz potrafie wykonywac pozostale obowiazki domowe Mysle, ze spelniam wszystkie oczekiwania. Nie jestem alergikiem, pomimo wieku, jestem zdrowa i nic mi nie dolega. Nie mam meza, a dzieci dorosle.
    Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
    W razie kontaktu prosze dzwonic: 501-615-147

    Pozdrawiam,
    Malgorzata Dominiczak

  6. Dzień dobry,
    jestem zainteresowana podjęciem pracy jaką Państwo oferują. Mam czynne prawo jazdy Kat.B, z dużym doświadczeniem jako kierowca, uwielbiam pielęgnować i dbać o ogród aby w przyszłości odwzajemnił się pięknym wyglądem, bardzo lubię czystość i porządek to jest moje motto i naturalnie zwierzęta alergii nie mam.
    Jeśli akurat moje zgłoszenie Państwo wybiorą proszę o kontakt tel. 668-190-316

    Jadwiga Wysokińska

  7. Katarzyna86 na 2 maja 2019 @ 16:37

    Witam serdecznie
    Jestem 32 letnią kobietą, obecnie mieszkam w Prum i posiadam prawo jazdy kat B. Jestem dobrze zorganizowaną osobą i potrafię zadbać o dom. Pracowałam w Polsce w ubezpieczeniach oraz prowadziłam własny gabinet kosmetyczny. Mam poczucie estetyki oraz dobry kontakt z ludźmi. Lubię koty i psy a obowiązki domowe są dla mnie normalnością. Zależy mi na stałej pracy. Jestem pracowita i rzetelnie wypełniam swoje obowiązki. Pozdrawiam serdecznie Katarzyna Gauda
    Proszę o kontakt na numer 730520857

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: animokrakow
  • Zarejestrowany od: 29 lutego 2016

Inne przedmioty dodane przez animokrakow

Ostatnie przedmioty dodane przez animokrakow »