€ 1,000.00

Dla kobiet oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu w dużym sklepie, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: pierwsza umowa na rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 września 2017 02:02

Sklep wielkopowierzchniowy z Berlina poszukuje kobiet chętnych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz polegającej na sprzątaniu powierzchni marketu.

Stanowisko: sprzątaczka

Miejsce pracy: Berlin

Zarobki: 1000

Umowa: na 12 miesięcy

Zadania:

Kompleksowe sprzątanie powierzchni na terenie dużego sklepu.

Praca dla pań w dużym sklepie od zaraz na pół etatu ( 6 dni w tygodni,3 godz dziennie od 6.00 do 9.00) z mozliwoscią nadgodzin,10 euro/h.

kontakt pod nr 0152 29796067,tylko poważne oferty

ID ogłoszenia: 90959b141be99581

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez marekmarekmarek

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez marekmarekmarek »