€ 1100 netto

Dla kobiet praca Niemcy jako Kosmetyczka-masażystka w Juist z językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Juist
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 marca 2017 05:29

Salon piękności działający na wyspie Juist poszukuje kobiet do pracy w Niemczech na stanowisku kosmetyczki – masażystki. Ogłoszenie adresowane do Pań ze znajomością języka niemieckiego.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów do pracy na stanowisku:
MASAŻYSTKA/ KOSMETYCZKA
Miejsce pracy: Niemcy, Wyspa Juist

Główny zakres obowiązków:
• Wykonywanie masaży klasycznych oraz specjalistycznych (refleksologia)
• Wykonywanie zabiegów kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej oraz SPA
• Wykonywanie zabiegów manicure i pedicure
• Dbanie o higienę pracy i otoczenia

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
• Dobra znajomość preparatów kosmetycznych oraz urządzeń kosmetycznych
• znajomość j. niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym
• Otwartość, sumienność, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej w pełnym wymiarze godzin
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
• Organizację niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Niemiec
• Bezpłatne szkolenia wewnętrzne
• Zakwaterowanie + wyżywienie (DARMOWE)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres: z.bozowska@derksen-polska.pl oraz o kontakt telefoniczny pod numerem: + 48 575 100 025

ID ogłoszenia: 23458b584c675477