€ 10.88 € brutto/h

Dla pakowaczy praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz pakowanie sałaty w Filderstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 70794 Filderstadt, Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2022 01:35

Firma z siedzibą w Filderstadt poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech, która polegać będzie na pakowaniu mieszanek sałat. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego także będzie możliwe.

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko pakowacza. Klient zajmuje się obróbką sałat oraz produkcją gotowych mieszanek sałat. Produkcja odbywa się w chłodniach w temp. 3-10 stopni C; nie jest wymagane doświadczenie.

Rozpoczęcie projektu: 11.04.2022r lub 18.04.2022r
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejsce: 70794 Filderstadt, Niemcy, okolice Stuttgart

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
– Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Wymagania:
-Mile widziane doświadczenie na produkcji
-Gotowość do wyjazdu za granicę

Obowiązki:
-Czyszczenie, krojenie, mycie, sortowanie,
-Pakowanie sałaty w gotowe mieszanki,
-Praca na stojąco przy taśmie i na produkcji

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu:

735 933 896

ID ogłoszenia: 292624ad05fe88da