€ 2200/mc brutto

Dla par bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie kawy Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 września 2020 02:10

Aktualnie poszukujemy od zaraz pakowaczy kawy w zakładzie z Berlina. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu art. na linii produkcyjnej. Zatrudnienie z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2200 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • łatwa praca manualna przy pakowaniu kawy wraz z gadżetem do opakowań kartonowych, stylizowanych na prezentowe/promocyjne
  • wykonywanie prac polegających również na foliowaniu zestawów, etykietowaniu, itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność
  • umiejętność pracy pod presją
  • zaangażowanie
  • dobra kondycja
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na okres 3 miesięcy próbnych
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • pracę w systemie 5×8
  • atrakcyjne zarobki i premie
  • ubezpieczenie pracownika oraz jego rodziny
  • darmowe zamieszkanie zapewnione w pensjonacie pracowniczym – zapewnione są miejsca w 2 osobowych pokojach, wspólne kuchnie i łazienki, internet po wifi

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Berlin wrzesień_20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 3435f5cbca234e2f

1 odpowiedź na “Dla par bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie kawy Berlin 2020”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy dla mnie i mojej żony.
    Proszę napisać co nalezy zrobić aby aplikować d otej pracy