€ 2,300.00

Dla par bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na magazynie słodyczy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 września 2020 03:33

Hurtownia słodyczy z Berlina poszukuje komisjonerów lub pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka przy kompletowaniu towaru i przygotowaniu do wysyłki.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie ze słodyczami

Start: od września 2020

Wynagrodzenie: 2300 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Obowiązki:

  • wykonywanie prac pomocniczych w hurtowni słodyczy
  • prace polegają na obsłudze wózka, skanerów, komputera, przyjmowaniu dostaw, kompletowaniem zamówień, wprowadzaniem danych do systemu, dbaniem o porządek itp.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • brak uzależnień
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pracę do podjęcia w Niemczech od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony (dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech
  • na miejscu zapewnione płatne zamieszkanie w cenie 300 euro od pary

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-slodyczy-berlin/

ID ogłoszenia: 4765f4feded5f79f