€ do uzgodnienia

Dla par bez znajomości języka Niemcy praca pakowanie czekoladek Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 lutego 2015 02:13

Fabryka wyrobów czekoladowych szuka osób do pakowania pralinek przy taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz pralinek

Wynagrodzenie: do ustalenia

Miejsce pracy: Bremen

Obowiązki:

  • Pracownik będzie delikatnie zdejmował czekoladowe pralinki z taśmy, wkładał je w papierowe osłonki i następnie układał w plastikowych wytłoczkach.

Oczekiwania:

  • wysokie zdolności manualne
  • szybkość, sprawność
  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • szybkość w uczeniu się
  • możliwość wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu wprowadzającym trwającym 4 dni
  • brak uczuleń i alergii – praca w gumowych rękawiczkach
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu

Oferujemy:

  • praca dla par
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia na stałe
  • docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony
  • wsparcie polskojęzycznego współpracownika zajmującego się sprawami kadrowymi i organizacyjnymi
  • praca legalna na niemieckich warunkach z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • zapewnione płatne miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o wysłanie CV na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: PC/03/15

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-czekoladek-bremen/

ID ogłoszenia: 64554d9e25e8ea9c

6 komentarzy na “Dla par bez znajomości języka Niemcy praca pakowanie czekoladek Bremen”

  1. Witam jestem z zawodu piekarzem jestem zainteresowany tym ogłoszenie znam BHP i HACAP pozdrawiam Darek +48795435049 imel dariusz.kalan@onet.pl

  2. Witam jestempo szkole spozywczej. Pracowałam naprodukcji.Asia tel.48664244847

  3. sylvia1990 na 14 lutego 2015 @ 16:35

    Witam jestem zainteresowana oferta48661781506

  4. Witam. Jestem zainteresowana ofertą, proszę o kontakt 696-750-448. Pozdrawiam Małgorzata

  5. Szymon i Sylwia na 17 lutego 2015 @ 18:57

    Witam , wraz z narzeczoną jestesmy zainteresowani państwa oferta , jestesmy bardzo energiczni , pracowici i szybko sie uczymy . Sylwia lat 23 posiadam prawo jazdy kat. B . Pracowałam jako sprzedawca w sklepie spozywczym i sklepie odzieżowym , pracowałam rownież jako kelnerka w gastronomi oraz posiadam kurs gastronomiczny . Szymon lat 27 posiadam prawo jazdy kat. B , pracowalem w zakładzie stolarskim oraz jako kierowca miedzynarodowy ( transport odzieży) . Prosze o kontakt Sylwia 516224962 lub Szymon 797630659

  6. lukasmankowski na 22 lutego 2015 @ 15:34

    Witam
    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą. Wprawdzie nie posiadamy doświadczenia w tej branży, jednak oboje posiadamy zdolności manualne i bardzo szybko uczymy się nowych zdolności
    e-mail: lukasmankowski@interia.pl
    telefon: 609626661