€ 2056/mc +zakwaterowanie

Dla par bez znajomości języka Niemcy praca przy produkcji kanapek od zaraz Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2020 04:25

Poszukujemy od zaraz osób na produkcję kanapek w fabryce z Bremen. Ogłoszenie pracy w Niemczech także dla par bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: stawka godzinowa w wysokości 12,85 euro brutto na godzinę przy 160 godzinach pracy miesięcznie co daje 2056 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Miejsce zatrudnienia: Brema, Niemcy

Obowiązki:

  • pierwsze dni pracy to rzetelne szkolenie z zakresu obsługi maszyn oraz zasad BHP
  • następnie w zależności od przydzielenia – pakowanie, mycie składników, składanie wrapów, porcjowanie, foliowanie, etykietowanie, ważenie itp.

Oczekiwania:

  • zręczność
  • brak uzależnień
  • pełna samodzielność
  • energiczność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • możliwość pracy zmianowej
  • zaangażowanie, pracowitość
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie pracownicze
  • rzetelne przeszkolenie i pomoc w relokacji i wdrożeniu się w obowiązki
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w wynajętym mieszkaniu
  • odzież roboczą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-brema-2020/

ID ogłoszenia: 3605e846830bdc19

9 komentarzy na “Dla par bez znajomości języka Niemcy praca przy produkcji kanapek od zaraz Brema”

  1. Witam nie można wejść w link. Proszę o kontakt 576767629

  2. Witam rowniez prosze o kontakt +48505561041

  3. Autodestrucktione na 6 kwietnia 2020 @ 11:49

    Jestem zainteresowany emaile: gb65801@gmail.com tel.793728042

  4. Witam, jestem zainteresowana pracą
    Proszę o kontakt adaa.w2@wp.pl
    Pozdrawiam

  5. Korneliusz Rajecki na 9 kwietnia 2020 @ 09:54

    Witam serdecznie ja wraz z moja kobieta bylibyśmy zainteresowani waszą ofertą pracy lecz niestety nie moge wejsc w link bardzo prosze o pilny kontakt. Z gory dziekuje
    785512524.

  6. Witam, jestem zainteresowana 661913902

  7. Witam, mozna prosic poprawny link? Rowniez jestem zainteresowana pracą
    zienkiewicz0@onet.pl

  8. jestem zainteresowana pracą zienkiewicz0@onet.pl. Proszę o kontakt

  9. Agnieszka199423 na 27 kwietnia 2020 @ 17:27

    witam prosze o kontakt po przez maila marcin1994adrian@o2.pl przebywam w miejscowosci wietze