€ 2000-2800/mc brutto

Dla par bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na magazynie hurtowni RTV Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2021 02:22

Hurtownia ze sprzętem RTV w Bremen posiada wakat na stanowisku pomocnika na magazynie. Od zaraz praca w Niemczech dla par bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Pensja: 2000 do 2800 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania o charakterze pomocniczym
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień, zabezpieczanie oraz pakowanie, pilnowanie ładu, przyjmowanie dostaw – kontrola i rozkładanie na regałach, transport wewnętrzny, współpracowanie z innymi działami itp.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • prawo do płatnego urlopu
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt to 450 euro miesięcznie od pary
  • świadczenia socjalne
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-rtv-bremen/

ID ogłoszenia: 74460892cc91cfba