€ 8,50 euro brutto/h

Dla par bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz Rheine pakowanie karmy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 01:51

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Rheine dla dwóch par przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz karmy

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce: Rheine, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 2 pary

Obowiązki:

  • pakowanie suchej karmy dla zwierząt

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkie tempo pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla par
  • pracę na 3 zmiany
  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • zakwaterowanie na miejscu za 270 euro na osobę, opłaty są odciągane bezpośrednio z wynagrodzenia
  • umowa o pracę podpisana na rok bezpośrednio z pracodawcą
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV oraz zdjęciem. Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

adres kontaktowy: info@all-pl.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-id336192.html

ID ogłoszenia: 4235692c542e9879

1 odpowiedź na “Dla par bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz Rheine pakowanie karmy”

  1. malgosia6500@o2.pl na 12 stycznia 2016 @ 12:46

    witam jesteśmy wraz z mężem zainteresowani podjęciem pracy zdyscyplinowani odpowiedzialni a także mobilni.proszę o kontakt nr.tel.+48724804500.pozdrawiam