€ 11,50 euro brutto/h + mieszkanie

Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka sortowanie odpadów 2018 Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2017 03:37

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech dla par przy sortowaniu surowców wtórnych. Oferta dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz – pracownik fizyczny
Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy
Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę pracy
Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska pracy:

  • zadania zlecone są manualne i polegają na ręcznym rozdzielaniu surowców wtórnych
  • jest to praca w lepszych warunkach niż zwykłe sortowanie odpadów ponieważ śmieci są suche i bezzapachowe

Wymagania:

  • umiejętność wykonywania zadań w szybkim tempie
  • zdyscyplinowanie
  • wysoka motywacja
  • możliwość wykonywania pracy na zmiany
  • punktualność oraz odpowiedzialne podejście do zadań
  • przestrzeganie zasad BHP

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobi
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pomoc w dopełnieniu spraw urzędowych
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Niemiec
  • odzież roboczą
  • rękawice
  • szkolenie pracownicze i rzetelne wprowadzenie w obowiązki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu surowców, Düsseldorf”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-sortowanie-surowcow-wtornych-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 21058e3d7a838986

8 komentarzy na “Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka sortowanie odpadów 2018 Düsseldorf”

  1. wieslawwanclik na 5 kwietnia 2017 @ 17:08

    Witam!Jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę o kontakt pod numer +48695958345

  2. Wiadomości e-mail wracają. Prosze o kontakt na damel9@o2.pl

  3. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt Ewa .garbas@o2.pl

  4. Witam .Wras z kolegom jestem zainteresowany waszom ofertom prosze okontakt .+48698008055

  5. Witam….Jesteśmy z mężem zainteresowani dana ofertą,proszę o kontakt:690428766 Pozdrawiam

  6. Jesteśmy z chłopakiem zainteresowani ofertą.Czy jest jeszcze aktualna?Proszę o kontakt 669902465

  7. paulina.damian na 16 kwietnia 2017 @ 19:15

    Witam, wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani oferta pracy. Prosimy o kontakt email. paulinamandarynka@wp.pl + 48726302087