€ 12,85/h +zakwaterowanie

Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez znajomości języka sortowanie odzieży Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 marca 2020 04:49

Propozycja fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w sortowani z Cottbus dla par bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży – pracownik fizyczny

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Cottbus, Niemcy

Zakres zadań:

  • ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku sortowacza odzieży
  • praca jest wykonywana w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej lub stołach
  • pracownik rozdziela odzież oraz sprzęty różnego rodzaju pod kątem jakościowym

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków
  • pełna punktualność
  • dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • szybkość

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia odzież roboczą a także środki ostrożności
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz na pełny etat
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • darmowe zakwaterowanie w wynajętych przez pracodawcę mieszkaniach
  • wysokie zarobki wypłacane do 15 dnia kolejnego miesiąca

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen2020@fastmail.de

ID ogłoszenia: 2275e80d38388e57

3 komentarze na “Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez znajomości języka sortowanie odzieży Cottbus”

  1. mateusz dropinski na 12 kwietnia 2020 @ 11:41

    witam serdecznie
    Czy aktualna jest oferta pracy?

  2. aBondarenko na 20 kwietnia 2020 @ 14:04

    Witam serdecznie, mam problem z wysłaniem wiadomości na podany adres email

  3. Witam czy oferta nadal aktualna jesli tak prosze o kontakt 508318814