€ 1950/mc brutto

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji czekolad 2019 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2018 04:23

Oferujemy zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Berlina na produkcji czekolad. Ogłoszenie aktualnej od stycznia 2019 pracy w Niemczech dla par z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od stycznia 2019

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zarobki: 1950 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • łatwa praca na produkcji wyrobów czekoladowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o ciągłość produkcji, dostarczanie produktów na taśmę, przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie
  • dbanie o porządek na stanowisku i wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego

Wymagania:

  • otwartość
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie
  • pracowitość
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu do pracy z żywnością
  • dostępność od stycznia 2019

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • uczciwe zarobki wypłacane na czas
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • możliwość korzystania z zaplecza socjalnego i świadczeń
  • raz w miesiącu bonus od firmy w postaci paczki wyrobów

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pcz/a/01/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 1435c0d7ff10efa2

19 komentarzy na “Dla par dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji czekolad 2019 Berlin”

  1. Switlana Marczuk na 10 grudnia 2018 @ 14:51

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy na produkcji czekolad proszę o kontakt sw999@tlen.pl

  2. EdytaDawid na 10 grudnia 2018 @ 20:13

    Jesteśmy z partnerką zainteresowani prosimy o kontakt enidzgorska@o2.pl

  3. czarnotajoanna na 10 grudnia 2018 @ 21:28

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy w fabryce. Bardzo proszę o kontakt. Mój e-mail czarnotajoanna@wp.pl

  4. Jestem zainteresowana oferta pracy.
    Posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny
    samochód . Proszę o kontakt
    k.wojdyla92@wp.pl

  5. 23pysia@gmail.com na 11 grudnia 2018 @ 12:35

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy przy produkcji czekolady proszę o kontakt 23pysia@gmail.com

  6. Jadsup1973 na 11 grudnia 2018 @ 20:36

    Witam jesteśmy zainteresowani praca od stycznia wraz z synem i konkubentem proszę o kontakt czorna_@op.pl pracowaliśmy już na produkcji czekolad w Brancie nr tel.0048536952412

  7. krzychu1111 na 11 grudnia 2018 @ 21:04

    witam jestesmy zainteresowani oferta na produkcji czekolad prosze o kontakt krzysztof.szweda1983@onet.pl

  8. Witam. Jestem z chłopaki zainteresowana praca, prosze o kontakt na email : kamilka390@interia.pl lub tel. 690 599 380″ . Mam pare pytan.

  9. Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Posiadam ważną, niemiecką książeczkę sanepidowską oraz doświadczenie w pracy na produkcji.
    karolina.glab3@gmail.com

  10. Witam, jestesmy z dziewczyna zainteresowani ofertą pracy, prosze o kontakt na e-mail : lechmaciek2@gmail.com lub nr tel. 725-721-996

  11. Witam jestem zainteresowana pracą przy produkcji czekolady mam doświadczenia związane z produkcją.Jestem gotowa podjąć pracę od stycznia e-mail : emila66@tlen.pl lub nr tel
    690-352-343

  12. Anetkadziub na 3 stycznia 2019 @ 01:10

    Witam, jestem wraz z 3 koleżankami zainteresowana pracą przy produkcji czekolad. Posiadamy ważne książeczki sanepidowskie oraz doświadczenie zarówno przy produkcji jak i kontroli jakości, pakowaniu gotowych produktów i przygotowywaniu ich do wysyłki do klienta.
    Jesteśmy gotowe podjąć pracę od zaraz(styczeń).
    Proszę o kontakt na e-mail:
    sterniczek24@wp.pl

  13. Lech Majdanski na 4 stycznia 2019 @ 22:00

    Jestem zainteresowana wraz z mężem oferta pracy podaje nume telefonu +48501567551

  14. Basiasygut na 6 stycznia 2019 @ 21:50

    Witam jestem zainteresowana praca u państwa wraz z narzeczonym telefon 690352186
    e-mail: syg.bas@wp.pl

  15. Damidemiko na 8 stycznia 2019 @ 16:38

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 724183906 lub mail Damian.mikolajczak4@wp.pl

  16. Kot Perski na 10 stycznia 2019 @ 18:01

    Jestem zainteresowany ofertą +48 516 144 311

  17. aleksandrax01 na 13 stycznia 2019 @ 19:30

    Proszę o kontakt telefoniczny 512346096, para dyspozycyjna od zaraz

  18. Krzysztof Mazur na 20 stycznia 2019 @ 19:16

    Witam,
    Jestem zainteresowany, proszę o kontakt pod nr.tel 502911539
    Pozdrawiam

  19. michalmazur1992 na 30 stycznia 2019 @ 21:29

    Witam
    Jestem zainteresowany z dziewczyną
    Proszę o kontakt : 609451296
    lub : michalmazur19920901@gmail.com

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.