€ 11,05/h

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji napojów od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 lipca 2022 01:09

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce ze Stuttgartu na produkcji napojów. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par także bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 11,05 euro brutto na godzinę pracy plus premie i dodatki, podwyżka od 1 października do 12,43 euro, obecnie miesięczne zarobki po wszystkich potrąceniach to około 1270-1470 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca w fabryce na produkcji napojów
  • stanowisko przy taśmie produkcyjnej, polegające na przeprowadzaniem kontroli jakości i nadzoru produkcji, układaniu, pakowaniu i konfekcjonowaniu
  • inne prace produkcyjne

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od osób/par mobilnych – z własnym transportem
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dostępność do pracy w systemie zmianowym
  • wysoka precyzja, skrupulatność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
  • pracę 40-50 godzin tygodniowo
  • legalne zatrudnienie z drukiem A1, kartą EKUZ, dodatkowym ubezpieczeniem, niemieckim świadczeniami oraz odprowadzaniem podatku do niemieckiego urzędu
  • zakwaterowanie
  • system zmianowy
  • dobre zarobki
  • za pracę w godzinach nadliczbowych i nocnych +25%, niedziele +50%
  • 100% płatne dni świąteczne wolne od pracy
  • atrakcyjną premię na święta i wakacje

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem źródła.

Krótki link: https://bit.ly/napoje-stuttgart

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0

ID ogłoszenia: 6362d40d971be7c