€ 1950/mc

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na magazynie słodyczy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 marca 2020 04:12

Od zaraz atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na magazynie hurtowni ze słodyczami. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Berlinie przy kompletowaniu zamówień i przygotowaniu towaru do wydania lub wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze słodyczami

Rozpoczęcie zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 1950 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletowanie towarów, pakowanie oraz wysyłkę
  • ponadto, do zadań należeć będzie obsługa maszyn i urządzeń magazynowych, rozładunek dostaw, wprowadzanie danych do systemu i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka motywacja, sumienność
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • praca bezpośrednio z niemieckim pracodawcą – bez pośredników
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt miesięczny to 300 euro od pary lub 200 euro od osoby

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz rekrutacyjny, dostępny na stronie:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-slodyczy-berlin/

ID ogłoszenia: 1445e7b45ef0c853

1 odpowiedź na “Dla par dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na magazynie słodyczy Berlin”

  1. Karolina_Blanka na 6 kwietnia 2020 @ 23:03

    Witam.
    Niestety muszę się zwrócić w komentarzu, mam problem by wejść na stronę..
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam możliwość podjęcia współpracy w trybie natychmiastowym. W języku niemieckim mówię w stopniu podstawowym. Mam doświadczenie w pracy.
    Bardzo proszę o kontakt.
    karo2s@poczta.fm
    789392981