€ 1200-1400 netto + mieszkanie

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji napojów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 grudnia 2018 02:39

Od zaraz dla par w rejonie Stuttgartu dostępna atrakcyjna praca w Niemczech przy produkcji napojów alkoholowych. Zatrudnienie w fabryce bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane będzie przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro na godzinę pracy brutto (co daje około 1200-1400 € netto miesięcznie)

Obowiązki:

  • praca na produkcji napojów procentowych, polegająca głównie na pakowanie, układaniu i konfekcjonowaniu
  • pracownik będzie także odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości i dbaniu o ciągłość produkcji
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckie i angielskiego a także posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji żywności/napojów
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet oraz par z własnym autem
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 10 euro brutto na godzinę
  • zatrudnienie w wymiarze 40-54 godzin tygodniowo
  • umowę o pacę tymczasową na czas określony
  • pracodawca zapewnia w pełni legalne zatrudnienie z drukiem A!, ubezpieczeniem dodatkowym, kartą EKUZ
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • wynagrodzenie po odliczeniu kosztów zakwaterowania w wysokości około 1200-1400 euro netto miesięcznie plus dodatki za pracę w nocy +25% i w niedziele +50%

Aplikacja:

Zainteresowanych, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link: http://bit.do/napoje-stuttgart

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0

ID ogłoszenia: 7875c1194678a4b9

14 komentarzy na “Dla par dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji napojów Stuttgart”

  1. Witam prosze o kontakt 669401738

  2. Karolina-Pliszka na 17 grudnia 2018 @ 10:01

    Witam. Jesteśmy z mężem chętni od początku stycznia. Możemy wyjechać w nowy rok swoim autem. 511117292

  3. Proszę o kontakt jestem zainteresowany ofertą 603716081

  4. Witam . Jestem zainteresowana ofertą i dyspozycyjna od zaraz.
    Proszę o kontakt 607 812 707

  5. Witam posiadam samochód jesteśmy z mężem dyspozycyjni od zaraz prosimy o kontakt pod numerem 694526883 obecnie jesteśmy w Niemczech.

  6. GosiaiTomek25 na 31 grudnia 2018 @ 16:50

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt gosiak90593@wp.pl

  7. Witam. 2 osoby są zainteresowane tą ofertą pracy.
    Telefon 663806868

  8. witam 2osoby zainteresowane. 787504662

  9. Witam. 2 pary zainteresowane tą ofertą pracy, posiadamy samochód. Prosimy o kontakt po numerem 697153913

  10. Wioletta1909 na 4 stycznia 2019 @ 15:34

    Oferta aktualna? Proszę o kontakt

  11. niunka.26@wp.pl na 7 stycznia 2019 @ 13:25

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt 669062458 Czarnota Joanna

  12. Boleslaw1966 na 13 stycznia 2019 @ 12:54

    Witam.Zainteresowani od zaraz oferta.prosze o kontakt 536-050-521
    Pozdrawiam.

  13. Witam
    Jesteśmy ze znajomym zainteresowani ofertą pracy. Właśnie skończyła nam się umowa i szukamy pracy od zaraz w Niemczech. Jesteśmy pracowici oraz dyspozycyjni.
    Proszę o kontakt: +48 605 930 859
    Email: Hose14031989@gmail.com
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam

  14. Witam. Wraz z żoną jestem zainteresowany pracą przy produkcji napojów alkoholowych. Posiadamy samochód na wyjazd i jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Mój numer telefonu +48 504 544 884

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.