€ 10,85/h brutto

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie kosmetyków od zaraz 2020 we Florstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Florstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 14 maja 2020 04:49

Od zaraz oferta pracy w Niemczech 2020 dla par bez znajomości języka na stałe przy pakowaniu kosmetyków i art. medycznych we Florstadt. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pakowacz leków i kosmetyków

Pensja: 10,85 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Florstadt, Niemcy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku pakowacza przy kompletowaniu produktów, naklejaniu etykiet, przeprowadzaniu kontroli jakości
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za magazynowanie towarów, przygotowywanie do wysłania

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania swoim autem
  • doświadczenie w pracy jako pakowacz, komisjoner lub magazynier
  • możliwość podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych, przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
  • stałe wsparcie ze strony agencji
  • miejsce zamieszkania
  • opcja zatrudnienia również dla par
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerem:

  • +48 602 434 664

źródło: https://gratka.pl/praca/pakowacz-art-medycznych-i-kosmetycznych-praca-dla-par/ob/16295685

ID ogłoszenia: 3775ebc6d3bc21f4

1 odpowiedź na “Dla par dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie kosmetyków od zaraz 2020 we Florstadt”

  1. Kinga0128 na 26 maja 2020 @ 07:22

    Witam jestem zainteresowana wraz z moim partnerem tą ofertą proszę o kontakt na maila kingaliszko1999@wp.pl