€ 1650 euro brutto/mc

Dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja kanapek 2017 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 04:34

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kanapek do podjęcia od zaraz. Oferta 2017 z Berlina dla osób oraz par bez znajomości języka i doświadczenia z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Wynagrodzenie: 1650 euro brutto miesięcznie
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba miejsc: 4 osoby – 2 pary

Obowiązki:

  • pracownik będzie wykonywał zadania produkcyjne przy nowo otwartej linii
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się kontrolą jakości składników, rozdzielaniem półproduktów, ważeniem, porcjowaniem oraz pakowaniem i etykietowaniem gotowego produktu

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • szybkie tempo
  • elastyczność godzinowa
  • ewentualnie gotowość do zostawania po godzinach na prośbę pracodawcy
  • możliwość pracy na zmiany

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od stycznia 2017
  • legalną umowę początkowo na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opłacanie składek i dostęp do świadczeń socjalnych
  • bardzo dobre warunki zamieszkania i tani wynajem – za parę 300 euro miesięcznie, 200 euro za od singla

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Produkcja kanapek, Berlin″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 153588518ac67889

14 komentarzy na “Dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja kanapek 2017 Berlin”

  1. gosiamarcin2017 na 23 stycznia 2017 @ 15:14

    Witamy, jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy od zaraz, mamy znajomych, z którymi pracowaliśmy w Erfurcie i tworzymy bardzo zgrany zespół. Prosimy o kontakt pod nr tel. +48 669 511 175.

  2. Witam jestesmy zainteresowwni praca z chlopakiem 😉 prosze o kontakt 730885227 pozdrawiam

  3. paulaborowa@wp.pl na 23 stycznia 2017 @ 17:59

    Witam, jesteśmy zainteresowani, prosze dzwonić na numer 501 014 718

  4. wojtowicz1902 na 23 stycznia 2017 @ 18:49

    Witam. Nie moge przeslac e-maila prosze o kontakt pod numerem +48 883 184 209

  5. michal8420 na 24 stycznia 2017 @ 12:39

    Witam jestem w Berlinie gotowy podjac prace, moj num +49 151 710 125 503

  6. paulinaa1996 na 24 stycznia 2017 @ 18:53

    Witam.
    Wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani. Mamy samochód, doświadczenie na liniach produkcyjnych związanych z żywnością. Oczywiście oboje posiadamy niemieckie badania lekarskie. Proszę o kontakt na numer : +48 729 295 022

  7. magdalena93 na 24 stycznia 2017 @ 20:36

    Witam jestesmy zainteresowani mamy doswiadczebnie pracy na produkcji prosze o kontak t 48697354917

  8. MagdalenaZ na 25 stycznia 2017 @ 18:19

    Jesteśmy zainteresowani waszą ofertą prosimy o kontakt 48 783 759 610 lub 48 781 061 737 pozdrawiamy

  9. Witam jestesmy zainteresowani tą pracą mamy doswiadczenie, bardzo proszę o kontakt tel.793676994

  10. Witam jesteśmy zainteresowani prosze o kontakt pod nr tel 506990094

  11. Witam, jesteśmy zainteresowani ofertą, mamy doświadczenie w produkcji kanapek, pracowaliśmy w Holandii w najlepszej firmie cateringowej w Tym kraju “Meinders Catering” dwojga mężczyzn w wieku 24 i 27 lat. Proszę o kontakt pod numerem +48 795 974 284

  12. Darsonxd na 2 lutego 2017 @ 19:38

    Witam !
    2 młode pełne energii dziewczyny są zainteresowane ofertą ! 🙂
    721 411 336
    Pozdrawiam 🙂

  13. Lukaszzz12 na 2 lutego 2017 @ 21:53

    Witam , jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. JEstem młodą osoba , która szybko sie uczy . Prosze o kontakt pod nr tel 795 876 078

  14. dawid0033 na 2 marca 2017 @ 09:37

    Witam Jestem zainteresowany pracą jestem juz na miejscu w berlinie proszę o kontakt na ten numer +4915788099923. Pozdrawiam

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.